Yeni Modul Düzenle

Lierac Paris Markasının ,Phytolastil Jel ve Phytolastil Ampül isimli ürünleri ile ilgili detaylı bilgi, ürün içerikleri , kullanım şekillerini bu sayfada bulabilirsiniz. Phytolastil kullananların yorumlarını okuyabilir ve en ucuz fiyatlarla Lierac Phytolastil ürünlerini bu sayfadan satın alabilirsiniz.

Phytolastil je ve Ampül içeriği bitkisel kaynaklı olduğu ve suni parfüm ya da renklendirici ilave edilmediği için, her farklı üretim  partisinde kısmi koku ve renk farkı gösterebilir.  Bu durum  ürünün içerisinde bulunan tanenlerden kaynaklanmaktadır.  Koku ve renk farkının ürünün etkinliği üzerine olumlu ya da olumsuz bir etkisi bulunmaz. Lierac Firması 25 yıldır Phytolastil grubu ürünlerde tüm kalite ve etkinlik testlerini tüm dünyadaki bağımsız laboratuarlarda yaptırmaktadır.  

25 yıldır değişmeyen kalite standartları ve milyonlarca kullanıcı tarafından test edilmiş ve etkinliği görülmüş olan Lierac Phytolastil Jel ve Lierac Phytolastil ampul , bu sayede tüm dünyada doktorlar tarafından da en çok önerilen çatlak tedavi ürünü olmuştur.

 

Lierac Phytolastil Jel tamamı özel bitki ekstrelerinden oluşan içeriği ile, tüm dünyada en çok kullanılan çatlak önleyici ve tedavi  edici ürün grubu olmaya devam ediyor. Ürünün orjinal adı Lierac Phytolastil Jel ve Lierac Phytolastil Ampül'dür. Ancak halk arasın lierak, Lirac, Lirak, Lierac Çatlak Kremi, , Lirak jel , fitolastil jel, fitolastil , Lierak jel olarak ta telaffuz edilmektedir.

 

Lierac Phytolastil jel doğal jel formu ile kolayca uygulanır ve çok kısa sürede emilir.                   Hamilelik çatlakları önlenebilir bir cilt problemidir.  Hamileliğin dördüncü ayından itibaren, en az günde bir kez kasıklara, basenlere, karın bölgesine göğüs kısmına ve kilolarımızın biriktiği gerilim hissedilen tüm bölgelere yumuşak masaj hareketleri ile uygulanması  önerilir. Jel emildikten sonra ovalama bırakılmalıdır.